Sabíeu que les quotes que pagueu a l’AADPC són despeses deduïbles en la declaració de la Renda 2011?

A títol informatiu, us recordem que en base a l’article 19 de la LIRPF les quotes que, en qualitat d’associats a l’ AADPC, efectueu durant l’any (exercici 2011) tenen la consideració, a efectes de la Declaració de la Renda de les persones físiques, de despeses deduïbles.

Per tant, mencioneu aquest aspecte al gestor/gestoria o  entitat a qui encarregueu us efectuï la declaració de la renda de l’any 2011.

Si voleu demanar el certificat digital anual de les quotes de l’AADPC escriviu a: bustia@adpc.cat

A més a més l’AADPC ofereix un servei de confecció de la declaració anual de la renda 2011 per donar-vos un servei total.

Advertisements

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s